Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Pavlínka má nový vozík

Pavlínka má nový vozík

Během roku 2018 jsme se snažili pomoci sehnat nějaký finanční obnos na pořízení nového hybridního elektrického vozíku pro naši kamarádku Pavlínku. Díky sbírce na Darujme a příspěvkům od nadací se nám podařilo vybrat okolo 100 tisíc korun!

Maminka objednala Pavlínce vozíček již v říjnu loňského roku a nyní již má Pavlínka konečně vozík doma!

S jeho zakoupením se celé rodině pečující o Pavlínku neskutečně ulevilo. Vzhledem k tomu, že se nám podařilo vybrat více finančních prostředků než bylo potřeba na vozík samotný, pořídila maminka Pavlínce ještě zimní vozíčkářský fusak a také zbyly nějaké penízky na nájezdovou rampu.

Rodina si nyní užívá odolný elektrický vozík ESCAPE od firmy Ortoservis, který je určený pro snadnou jízdu v interiéru nebo po kvalitním povrchu venku. Rám vozíku je skládací, pro transport je tedy možno jej složit obdobně jako mechanické vozíky. Bezúdržbové baterie zajišťují na jedno nabití dojezd vozíku cca 15-25 km a maximální rychlost 7 km/h. Vozík je osazen špičkovou elektronikou, která neustále kontroluje stav všech agregátů a v případě poruchy vozík zastaví.

 

Věříme, že nový vozík rodině pomůže a udělá Pavlínce radost. Moc děkujeme všem, kteří jste se na tomto krásném projektu podíleli s námi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..