Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Pavlínka má nový zimní vozíčkářský fusak

Pavlínka má nový zimní vozíčkářský fusak

Na začátku letošního roku jsme spustili dárcovskou sbírku za účelem vybrání finančních prostředků, které by pomohli Pavlínce a její rodině pořídit nový invalidní vozík. Celý Pavlínčin příběh si můžete přečíst na samostatné stránce.

V létě jsme také požádali o finanční příspěvek z grantů Nadace Agel a Nadace Konta Bariéry. Naše žádosti byly úspěšné a díky sbírce a příspěvkům od nadací se nám podařilo vybrat více než je potřeba na nový invalidní vozík!

Vzhledem k tomu, že vozík je potřeba objednat a jeho doručení nějakou dobu ještě bude trvat, pořídila prozatím z penízků navíc maminka Pavlínce vozířkářský fusak, ve kterém bude Pavlínce v zimě krásně teploučko. Podívejte sami, jak vypadá spokojeně 🙂

Moc děkujeme všem, kteří jste přispěli jakýmkoliv finančním darem pro Pavlínku. Jakmile bude nový hybridní vozík Pavlínce doručen, určitě vás budeme zase s radostí informovat!

Jedna odpověď

  1. […] že se nám podařilo vybrat více finančních prostředků než bylo potřeba na vozík samotný, pořídila maminka Pavlínce ještě zimní vozíčkářský fusak a také zbyly nějaké penízky na nájezdovou […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..