Spolkový účet: 2601130854 / 2010

Jarmark chráněných dílen pod patronací Prahy 8

Jarmark chráněných dílen pod patronací Prahy 8

Ve středu 11. března jsme na pozvání úřadu Prahy 8 zavítali na tradiční charitativní velikonoční trh chráněných dílen v Bílém domě. Akce probíhala od 10 do 16 hodin a i letos nabídla pestrou přehlídku krásných rukodělných výrobků.

Velmi si vážíme podpory ze strany úřadů v místě, kde naše nezisková organizace působí. Díky možnosti účastnit se těchto trhů si můžeme prodejem našich výrobků přivydělat finanční prostředky, které dále využíváme na pomoc našim klientům. Zároveň je pro nás tato akce skvělou příležitostí potkat se s dalšími organizacemi z Prahy 8, sdílet zkušenosti a dozvědět se více o jejich činnosti a zaměření.

Odpoledne trh oživil příchod dětí z mateřské školky, které si s nadšením prohlížely vystavené výrobky. Nechyběla ani milá návštěva paní místostarostky Prahy 8, která každoročně podpoří všechny přítomné organizace zakoupením drobnosti.

Z celé akce jsme si odnesli nejen radost z milých setkání, ale i pocit, že naše práce má smysl a nachází podporu ve svém okolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.