Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Giving Tuesday 2017

Oslavte s námi mezinárodní svátek dárcovství a dobrovolnictví #GivingTuesday

Giving Tuesday je světový svátek dárcovství a podporuje a oslavuje chuť pomáhat. Rádi bychom se k této akci letos připojili i my společně s vámi!

Kampaň se koná po celém světě ve stejný den, oslavuje se vždy v úterý následující po dni díkůvzdání a nákupních událostech Black Friday a Cyber Monday. Letos Giving Tuesday připadá na úterý 28. listopadu 2017, kdy otevírá charitativní sezónu před Vánoci a koncem roku.

V loňském roce, kdy jsme u nás Giving Tuesday slavili poprvé, se zapojilo 112 organizací, podařilo se oslovit tisíce lidí a přitáhnout pozornost řady médií. Na celém světě se k oslavám připojilo 98 zemí a na charitativní aktivity se podařilo vybrat 168 milionů dolarů. Připojíte se letos i vy? Dosáhnete společně ještě vyšší částky?

My jsme skupina lidí, která se od roku 2013 aktivně účastní sportovních aktivit s cílem pomáhat integraci handicapovaných nebo jinak zdravotně znevýhodněných osob do běžné společnosti.

Rádi byste podpořili aktivity K4, které pomáhají konkrétním handicapovaným lidem? Přidejte se k naší výzvě a získejte od nás tričko K4 jako dárek!