Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Podpořte nás nákupem na internetu

Zapojili jsme se do projektu Givt! Každým nákupem na internetu nám teď můžete pomoci a nezaplatíte při tom nic navíc. Přátelé, kamarádi, pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál Givt.cz!

Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů ? a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou ? naše organizace vždy dostane příspěvek. Nakupujte u těch nejlepších e-shopů a podpořte ty, které máte rádi. U každého e-shopu vidíte počet procent, které ze sumy vašeho nákupu (bez DPH) GIVT věnuje vámi zvolené organizaci. Nakoupíte na stránkách zvoleného e-shopu, jak jste zvyklí. A neplatíte nic navíc!

Jak na to

  1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu ? Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace
  2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Pokud chcete podpořit nás, jen vyhledejte ?Sport 4 Help z.s.?.
  3. Nakupte si, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům  Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!