Transparentní účet: 2601130854 / 2010

O nás

Již několik let se aktivně účastníme sportovních aktivit s cílem pomáhat integraci handicapovaných nebo jinak zdravotně znevýhodněných osob do běžné společnosti. Dohromady jsme se dali v rámci aktivit neziskové organizace Cesta za snem.

To hlavní, co projekty Cesty za snem komunitě okolo Heřmana Volfa a Tomáše Pchálka přináší, je propojení světa handicapovaných a zdravých v jeden funkční celek. Je to lidsky krásné a hodnotné. Obohacuje život každého ze zúčastněných. Daruje to nejcennější, co můžeme v životě získat – zážitky, nová přátelství, poznávání a překonávání sebe sama, náhled na neskutečné odhodlání.

Za ty roky aktivit se náš tým rozrostl o mnohé nové tváře, o nové přátele v našem okolí. Právě zkušenost potkat se se světem handicapovaných lidí nám pomohla najít smysl ve spojení našich volnočasových aktivit s lidmi, kteří v životě měli chvilku, kdy se zrovna jejich anděl strážný nekoukal. Dnes už víme, že má smysl věnovat kousek svého času druhým, stejně jako víme, že pokud někomu chceme pomoci, udělejme to hned, protože zítra už nemusí být příležitost!