Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Giving Tuesday

Giving Tuesday je globální dárcovské hnutí, které je poháněno jednotlivci, rodinami, organizacemi, firmami a komunitami po celém světě. Miliony lidí se spojí, aby nejen v tento den podpořili aktivity, kterým věří, a společenství, ve kterých žijí. Giving Tuesday přichází jako protipól k nákupnímu šílenství na Black Friday. Pojďme v úterý po černém pátku na oplátku všichni udělat něco dobrého. Tvořit pomocí dobra lepší svět.

Giving Tuesday propojuje lidi všech národností, náboženství a komunit. Důležitá je také kolektivní akce a síla inspirovat k dobrým skutkům. Každý může něco darovat. Každý má něco, co může nabídnout ? může věnovat svůj čas, odborné znalosti, peníze, věcné dary velké i malé, jídlo, oblečení, nebo jen udělat někomu radost.

Každý se může zapojit způsobem, který je pro něho smysluplný. Neexistuje žádné omezení, jak dělat dobro. Každý dobrý skutek a každá maličkost se počítá, byť jsou sebemenší. Kampaň inspiruje lidi po celém světě, aby také dělali dobré skutky a podporovali ty organizace, kterým věří. Všichni jsou vítáni ? školy, rodiny, univerzity, neziskové organizace, malé firmy, velké firmy, celé město, městská čtvrť a další.