Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Začínáme psát historii Sport4help

Začínáme psát historii Sport4help

Přátelé, příznivci a podporovatelé našeho týmu, rádi bychom se s vámi podělili o aktuální novinky v dění okolo nás. Máme za sebou, ve víru sportovních aktivit, kde nikdo nečiní rozdíly mezi světem zdravých a handicapovaných lidí, několik let intenzivní práce. Práce krásné a radostné, jako cokoliv v životě, co lidé dělají s vášní v srdci, s přáteli a nejen pro sebe. Z počátečních účastí na akcích Cesty za snem jsme se osmělili a postupně jsme se vrhli do organizace vlastních podniků. Za tu dobu se naše řady rozšířily a rozrostly o mnohé nové tváře nejen v Pardubicích, ale i jiných městech po celých Čechách. Podařilo se nám pomoci několika kamarádům v okolí, ať už finančně nebo materiálně.

V průběhu 5-ti let tým pod názvem K4 zažíval mnohá dobrodružství, zapisoval si do paměti nezapomenutelné chvilky, sbíral zkušenosti. Přirozeně také procházel vývojovými změnami, někteří lidé odcházeli, jiní přicházeli. Čas běžel dál a na začátku roku 2018 došlo ke změně nejzásadnější. Tým se po vzájemné dohodě rozdělil na dvě samostatné skupiny. K4 cyklo tým s Radkem Kvačkem a Hankou Hájkovou se oddělil a ponechal si svůj původní název.

Ze zbytku organizace se zrodil Sport4help, na jehož stránkách se právě nacházíte. Pro upřesnění jen doplníme, že to podstatné zůstalo v obou týmech beze změn ? stále sportujeme bez rozdílu handicapů se všemi kamarády, kterým je s námi dobře. Díky rozdělení navíc rozprostřeme aktivity na větší plochu a dáme příležitost zapojit se více lidem.

Budeme moc rádi, pokud se k nám přidáte a společně s námi začnete psát historii Sport4help. Třeba proto, že budete cítit sympatie k tomu samému, co my. K tomu, že propojení světa handicapovaných a zdravých lidí v jeden funkční celek je lidsky krásné a hodnotné. Obohacuje život každého ze zúčastněných. Daruje to nejcennější, co můžeme v životě získat ? zážitky, nová přátelství, poznávání a překonávání sebe sama, náhled na neskutečné odhodlání. Těšíme se na vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..