Báječná zpráva! Libor Bohdanecký od ledna zase pracuje!

Libor Bohdanecký, zraněný hasič z útvaru Královéhradeckého kraje (jeho příběh si přečtěte tady), pro kterého jsme v roce 2017 zřídili finanční sbírku na portálu Darujme.cz, nezůstává nic dlužen pověsti statečného hasiče. Necelé dva roky po pádu ze skály při hasičském výcviku se vrátil do práce za svými kolegy, kteří ho nepřestali ani na okamžik podporovat po celou dobu jeho léčení a rehabilitací.

Třikrát týdně na 4 hodiny Libor usedá ke kancelářskému stolu v přízemí hasičské stanice a pomáhá svými bohatými zkušenostmi z praxe zajistit vybavení kolegům do výjezdů. Lezeckou výstroj, vybavení pro letecké záchranáře a také věci související s jeho původní profesí ve sboru – hasič se specializací na chemické látky.

Libor ušel od června roku 2016 obrovský kus cesty a s optimismem sobě vlastním se s vervou pere s osudem. Hledá v obtížné životní situaci nové cíle, které ho někdy malými a jindy velkými krůčky posouvají vpřed. V čase, kdy není v práci, poctivě rehabilituje, věnuje se svým dvěma malým dětem a manželce Báře, zkouší najít nové sportovní aktivity, kterým by se mohl věnovat i jako vozíčkář.

A my cítíme radost a vděk, že nám život umožnil s tak zajímavým člověkem propojit své aktivity. Každé setkání s Liborem je pro nás dotekem energie a inspirací, jak čelit výzvám těch horších dnů ve vlastních životech.

Závěrem už zbývá jen doplnit, že finanční sbírka na Liborovu podporu je stále otevřená TADY a záleží jen na vás, zda přiložíte svůj dílek skládačky v jeden mohutný celek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..