Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Vyrazili jsme na BRANÍK sobě

Vyrazili jsme na BRANÍK sobě

V sobotu 8.9. 2018 jste nás mohli najít mezi stánkaři na neziskovém festivalu BRANÍK sobě, který se koná vždy na začátku září v rámci projektu Zažít město jinak. Této akce se účastníme již čtvrtým rokem a vždycky jsme nadšení. Nádherné počasí, skvělý program, usměvaví lidé.

Program byl naplněný hudbou, koncerty známých i méně známých kapel, divadelními představeními místních ochotnických spolků, tancem. Organizátoři připravili pro děti spoustu soutěží, dílniček a pouťových atrakcí. Hladem s žízní jsme rozhodně netrpěli, mezi gastronomické zážitky patřil limonádový bar místní základní školy, báječné bramboráky, italské bistro, italská vína a burčák, sushi, palačinky, speciality místních branických kuchařek a tomu všemu kraloval nový točený za studena chmelený Braník Sládek.

Prodávali jsme úrodu z našich zahrádek ? marmelády a sirupy, cyklo notýsky, brože, náramky a mýdla a získali nějaké finanční prostředky pro naše další aktivity. Celá akce byla ukončena až za tmy koncertem, zpěvem branické hymny a ohňostrojem. Už teď se těšíme na příští rok a s klidným svědomím vás můžeme pozvat znovu 7.9.2019 do Braníka, protože my si to určitě nenecháme ujít!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..