Transparentní účet: 2601130854 / 2010

1. ročník cyklo happeningu aneb „I s handicapem se dá vítězit“

1. ročník cyklo happeningu aneb „I s handicapem se dá vítězit“

Spolek Oko ve spolupráci s naší neziskovou organizací pořádá v sobotu 15. září 2018 od 15 hodin akci Okolo Újezda, 1. ročník cyklo happeningu aneb „I s handicapem se dá vítězit“.

Zveme všechny příznivce cyklistiky, zdravé i handicapované, děti i dospělé, holky i kluky na Cyklistický happening. Cílem akce je uspořádat hezké odpoledne nejen pro zdravé lidi, ale také pozvat handicapované kamarády. Tímto projektem chceme ukázat široké veřejnosti, že sportovní aktivity přirozeně sbližují a učí zdravé i nemocné spolu vycházet bez „bariér“, které jsou postaveny především v našich hlavách. Chceme přiblížit svět handicapovaných zdravým lidem a handicapovaným nebo vážně nemocným dát možnost si vyzkoušet věci, ke kterým by se normálně nedostali a měli z nich obavu. V neposlední řadě také půjde o prezentaci cyklostezek kolem Újezda.

Akce začne v 15 hodin na fotbalovém hřišti FK Újezd nad Lesy. Mezi 15:30 a 15:45 je naplánován start na Čentické ulici a v 16 hodin je cíl na fotbalovém hřišti. Následovat bude sportovně zábavné odpoledne plné zábavy a soutěží.

Přijdte si s námi zajezdit a užít si hezky nedělní odpoledne. Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..