Vydali jsme prodávat na vánoční trhy

První dva prosincové víkendy jsme se vydali prodávat zboží v našem obchůdku na tradiční řemeslné trhy v Toulcově dvoře (1.12.) a ve Waldorfské školce (8.12.).  

Do Toulcova dvora napadl první letošní sníh a celý jarmark dýchal krásnou předvánoční atmosférou prvního adventu. U našeho stánku jste si mohli koupit vánoční cukroví, ozdoby a spoustu jiných krásných drobností, třeba jako dárek pod stromeček pro vaše blízké. Získané peníze z prodeje charitativního zboží budou použity pro nákup vánočních dárečků pro našeho patrona malou Věrušku z Děčína.

Ve Waldorfské školce o týden později jsme strávili krásný den ve vnitřním prostředí školky, obklopeni velice milými lidmi. Kromě našich výrobků pro Sport 4 help bylo na jarmarku prodáváno také zboží jiných charitativních spolků, chráněných dílen, včetně výrobků maminek a dětí přímo z této mateřské školky.  Během celé soboty probíhaly v prostorách školky jako doplňující programy různá divadelní představení, dílničky, vystoupení kouzelníka a zpívání koled.

Obě akce hodnotíme jako velmi prospěšné, potkami jsme mnoho nových přátel, podařilo se nám získat drobnou podporu pro Věrušku, ověřili jsme si, že o aktivity naší organizace se lidé zajímají. Těšíme se na příští rok, kdy si účast na obou místech moc rádi zopakujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..