Vydali jsme prodávat na vánoční trhy

První dva prosincové víkendy jsme se vydali prodávat zboží v našem obchůdku na tradiční řemeslné trhy v Toulcově dvoře (1.12.) a ve Waldorfské školce (8.12.).  

Do Toulcova dvora napadl první letošní sníh a celý jarmark dýchal krásnou předvánoční atmosférou prvního adventu. U našeho stánku jste si mohli koupit vánoční cukroví, ozdoby a spoustu jiných krásných drobností, třeba jako dárek pod stromeček pro vaše blízké. Získané peníze z prodeje charitativního zboží budou použity pro nákup vánočních dárečků pro našeho patrona malou Věrušku z Děčína.

Ve Waldorfské školce o týden později jsme strávili krásný den ve vnitřním prostředí školky, obklopeni velice milými lidmi. Kromě našich výrobků pro Sport 4 help bylo na jarmarku prodáváno také zboží jiných charitativních spolků, chráněných dílen, včetně výrobků maminek a dětí přímo z této mateřské školky.  Během celé soboty probíhaly v prostorách školky jako doplňující programy různá divadelní představení, dílničky, vystoupení kouzelníka a zpívání koled.

Obě akce hodnotíme jako velmi prospěšné, potkami jsme mnoho nových přátel, podařilo se nám získat drobnou podporu pro Věrušku, ověřili jsme si, že o aktivity naší organizace se lidé zajímají. Těšíme se na příští rok, kdy si účast na obou místech moc rádi zopakujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..