Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Vánoční sbírka v centru Squash Modrý svět

Vánoční sbírka v centru Squash Modrý svět

Poslední předvánoční víkend 2018, v sobotu 22.12. jsme dostali krásný dárek a to možnost uspořádat sbírku financí ve spřáteleném sportovním klubu Squash Modrý svět v pražských Letňanech. Terka a Irča dlouhodobě v tomto sportovním centru hrají a účastní se mnoha klubových akcí a v rámci tradičního vánočního turnaje Letňanský Killer si pro kamarády připravily na prodej báječné linecké cukroví ve tvaru squashových míčků. Peníze získané prodejem cukroví a dalších drobností jsme využili k nákupu dárků pod stromeček pro šestiletou Věrušku.

V klubu se sešlo okolo 20-ti hráčů, kteří si užili společné odpoledne a večer při sportovních kláních a povídání o tom, co je nového v jejich životech. Terka a Irča měly možnost v době mezi zápasy kamarádům vysvětlit, o jako činnost v naší organizaci jde, komu pomáháme a proč se do něčeho takového pouštíme. A protože na turnaji bývá účast spíše mužská, naše Šárka, která stojí za drtivou většinou kulinářských výrobků Sport 4 Help, připravila k prodeji i jednohubkové skleničky s nakládaným hermelínem a utopenci :).

Během pár hodin se skoro veškeré zboží z kategorie potraviny prodalo a k našemu obrovskému údivu jsme napočítali doma neuvěřitelnou částku 3280,-. Děkujeme moc všem, kteří jste se zapojili a umožnili nám sbírku realizovat.

Vybrané peníze jsme použili na nákup drobných hraček k Vánocům a na nákup sportovní tříkolky pro šestiletou holčičku Věrušku, které tříkolka umožní fyzicky procvičovat tělíčko. A když už nebude sama vládnou nožkama, maminka ji může tlačit. Věruška je neuvěřitelně usměvavá a bystrá holčička a my se jí a její mamince budeme snažit alespoň s něčím drobným pomoci i v roce 2019.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..