Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Vládní výbor pro zdravotně postižené občany pořádá 2. ročník foto soutěže Život bez bariér

Vládní výbor pro zdravotně postižené občany pořádá 2. ročník foto soutěže Život bez bariér

Vládní výbor pro zdravotně postižené občany vyhlašuje 2. ročník fotografické soutěže na téma Život bez bariér. Ceny v soutěži budou uděleny dílům, které nejlépe zobrazují rovnocenné zapojení lidí se zdravotním postižením do společenských aktivit. O výsledcích soutěže rozhodnou a udělí první tři místa členové nezávislé poroty. A jedním z členů poroty bude, stejně jako před rokem, i naše fotografka Irča.

Soutěž je určena amatérským i profesionálním fotografům z České republiky, tedy i pro vás! Pokud si myslíte, že snímek s uvedeným tématem máte ve svém archivu, neváhejte a zašlete jej do 15. října elektronicky na adresu sekretariátu Vládního výboru pro zdravotně postižené občany fotosoutez@vlada.cz.  Fotografie se zasílají ve formátu JPG a velikosti maximálně 6 MB. Více podrobností k pravidlům soutěže se dočtete přímo na webu Národní rady osob se zdravotním postižením TADY.

V loňském roce bylo do soutěže přijato celkem 85 snímků. Letos jsme zvědaví, zda se podaří toto číslo překonat. Z našeho pohledu mají členové poroty velmi obtížný úkol, ze všech snímků vybrat pouze tři vítězné. Každá fotografie je totiž unikátní svým úhlem pohledu na život handicapovaných, odhaluje touhy a snahy lidí s postižením žít naplněný a aktivní život.

Novinkou letošního ročníku soutěže bude navíc udělení ceny veřejnosti. Její hlasování proběhne během dne otevřených dveří v Lichtenštejnském paláci v Praze dne 17. listopadu 2017, kde budou přihlášené fotografie vystaveny.

Ceny vítězům uděluje předseda vlády České republiky – předseda Vládního výboru pro zdravotně postižené občany. Vyhlášení výsledků a předání diplomů vítězům proběhne na Slavnostním večeru k Mezinárodnímu dni osob se zdravotním postižením v Praze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..