Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Věruška už se prohání na tříkolce

Věruška už se prohání na tříkolce

Vánoční svátky roku 2018 proběhly ve Sport 4 Help ve znamení finanční sbírky na dárečky pro holčičku Věrušku. Do sbírky se zapojila veliká skupinka lidí okolo nás. Naši přátelé, kolegové v práci, lidé oslovení prostřednictvím sociálních sítí.

S maminkou holčičky, Pavlínkou, jsme se předem poradili, co nejvíce by doma potřebovaly. Děvčata válčí se všemi nástrahami života jen ve dvou a vzhledem k velikým výdajům na zdravotní pomůcky při péči o Věrušku si nemohou dovolit pořídit si spoustu věcí, které jsou pro mnohé z nás úplnou samozřejmostí.

A Ježíšek Věrušce nakonec přinesl kupu radosti v podobě hraček, oblečení, učebních pomůcek … a také vytoužené tříkolky.

Tříkolka má více funkcí, umožní děvčatům podnikat delší výpravy ven a spojit při nich trénovaní svalů, nákupy a návštěvy lékařů a rehabilitací. Když už Věruška bude unavená na šlapání, může si hezky odpočinout a její maminky ji sveze jako v kočárku.

Přejeme Pavlínce i Věrušce, aby jim tříkolka dělala radost co nejdéle a děkujeme všem, kteří jste se do sbírkové akce zapojili. I vás může hřát pocit, že jste součástí něčeho mimořádného a pomohli jste vykouzlit úsměv na něčí tváři :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..