Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Věruška s maminkou vyráží k moři!

Věruška s maminkou vyráží k moři!

V úterý 11. června 2019 jsme předaly Pavlínce a Věrušce penízky, které jste věnovali prostřednictvím portálu Darujme na jejich cestu k moři. Vybralo se úžasných 18.550 Kč!! Moc děkujeme všem, kteří jste pomohli a umožnili tak holkám si jejich nadcházející zaslouženou dovolenou pořádně užít.

Holky z basketbalového týmu naší milé dobrovolnice Denisky ještě Věrušce navíc koupily nějaké hračky a oblečky, které jí udělají u moře radost.

A reakce maminky Pavlínky:

Dnes na nás v Praze na Hlavním nádraží čekaly 3 krásné a usměvavé „sudičky“. Přinesly od dobrých lidiček velký dárek – korunky, abychom s Věruškou na ozdravném výletě u moře měly nějakou tu korunku k dobru a mohly užít pobyt naplno a né jen celé dny nečinně lenošit u moře :-). Plánuji spoustu výletů po okolí a akcí,které se budou Věrušce na mořském vzduchu snad líbit. A díky VÁM všem bude náš pobyt určitě pestrý. Věřím,že si vše Věruška užije a třeba se i něčemu přiučí. Také jsme dostaly krásné dárečky a většinu z nich jsem už přibalila do kufru :-). Pošleme děkovné fotečky až z Itálie :-). Z celého srdíčka bych ráda poděkovala úplně všem,kteří tuto akci organizovali, všem dobrým lidem, kteří nám tuto cestu přejí a samozřejmě úplně nejvíce VŠEM, kteří nám přispěli. JSTE BÁJEČNÍ !!! MOC A MOC DĚKUJEME !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..