Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Startuje Na kole dětem 2022!

Startuje Na kole dětem 2022!

Ve středu 1. června odstartuje v poledne na Mariánském náměstí v Praze další ročník cyklotour Na kole dětem. Za projektem, který již mnoho let pomáhá onkologicky nemocným dětem stojí Pepík Josef Zimovčák a jeho tým. Jistě jste ho už také někde zahlédli, ať už v televizi nebo někde přímo na silnici. Pepík je totiž nepřehlédnutelný, drtivou většinu svých cyklo aktivit totiž jezdí na starodávném „vysokém“ kole.

Nesmírně si Pepíka vážíme, s jakým nasazením a dlouhodobě neúnavně pomáhá propagovat a shromažďovat finance, které pomohou nejmenším človíčkům a jejich rodinám v tak těžkém období života.

Takže, pokud máte možnost se uvolnit na oběd, přijďte účastníkům cyklotour ve středu mávnout na start a pořádně je povzbudit, než vyrazí na trasu tour. Pokud máte volna víc, vezměte kolo a kousek trati se s účastníky projeďte, je to zážitek!!! A taky docela slušné tempo jízdy 😅

Nebo si jen přečtěte o projektu něco víc a pokud vás zaujme, zapojte se jedním z možných způsobů, které projekt nabízí ❤️ Více informací najdete na webu Na kole dětem.

PS: v sobotu 18. června se budeme osobně účastnit Na kole dětem okolo Světa, začínáme v Třeboni, v 8:00 ráno, přidejte se!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..