Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Malá modelka s Downovým syndromem

Malá modelka s Downovým syndromem

foto: instagram profil pavlinaveragabriela

Moc nás hřeje u srdce, že doba se pomalu, ale jistě, mění a lidé se zdravotním postižením dostávají šanci ukázat světu, že i s onemocněním, jako je například Downův syndrom, lze prorazit v mnoha oborech lidské činnosti. Včetně takových oborů, jako je modeling či herectví.

Příkladem jednoho takového splněného snu je i příběh naší kamarádky, holčičky Věrušky, která ve svých deseti letech začíná sklízet své první úspěchy na prknech, co znamenají svět, právě jako modelka. Maminka Věrušky se od narození své dcerky potýká s obrovským množstvím jejích velmi vážných zdravotních problémů (více se o celém příběhu se dozvíte ZDE). Přesto se nikdy nevzdala představ, že po vzoru některých zahraničních modelek s Downovým syndromem, může i její Věruška dosáhnout něčeho podobného.

A povedlo se! O Věrušce se již začíná psát na internetu!

Držíme holkám palce, ať má tato jejich cesta další pokračování, obě dvě modeling baví a třeba jim přinese i finance, které pomohou s péčí o zdraví Věrušky.

A pokud někdo z vás, kdo čtete tento článek, pracujete u filmu, televize nebo se pohybujete ve světě modelek a můžete Věrušce nabídnout práci, ozvěte se nám! Propojíme vás. Děkujeme.

foto fcb profil Pavlina Věra Gabriela

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..