Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Sady na výrobu papírových velikonočních přáníček

Sady na výrobu papírových velikonočních přáníček

S velkou radostí Vám představujeme první vlastnoruční výrobek v našem hand made obchůdku. Jsou jím sady na výrobu velikonočních papírových přáníček, pomocí kterých si doma vyrobíte nejvíc originální krásu, kterou budete moci o svátcích potěšit své blízké a přátele. Navíc si doufáme tvrdit, že klidně za pomoci všech členů rodiny – malých i velkých, holek i kluků – nejde o nic složitého. Stačí poskládat přáníčko dle své fantazie, nalepit dílky a třeba ještě dozdobit pomocí své další fantazie.

Sada je plně soběstačná, nepotřebujete k ní doplňovat žádné další součásti, krom běžného lepidla na papír, které, jak doufáme, všichni máme doma.

V balíčku, který si u nás můžete objednat, najdete celkem 90 výseků z krásných barevných fotokartonů nebo origami papírů ve znamení Velikonoc. Přidali jsme čtyři akvarelové obrázky velikonočních postaviček, narazítkované texty a součástí sady jsou i 4 bílé korpusy na přáníčko (2 z nich embosované) včetně odpovídajících obálek. Nezapomněli jsme přiložit i lepicí 3D polštářky na zvýraznění některých motivů.

A protože jsme se v týmu nedokázali barevně sladit a nechtěli jsme Vás ošidit o některé jarní odstíny, připravili jsme hned dvě soupravy, každou jinak barevně laděnou.

Fialovo žlutááá …

Vínovo fialovááá …

Jednu sadu si u nás můžete zakoupit za 200,-. Objednávejte na emailu irena@sport4help.cz včetně informace, které barevné ladění si přejete. Sadu Vám vyexpedujeme do 48 hodin od objednávky nejpozději za poštovné 30,-. V rámci okresu Praha se můžeme domluvit i na osobním předání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..