Transparentní účet: 2601130854 / 2010

30 velikonočních perníčků pro naše podporovatele

30 velikonočních perníčků pro naše podporovatele

EDIT: 15.3.2021 – Velmi děkujeme všem dárcům, plánovanou částku se podařilo nashromáždit a poděkování ve formě oveček už se chystá na cestu k Vám! 

Hledáme 30 podporovatelů, kteří se rozhodnou, na základě následujících řádek, podpořit nás částkou 150,-. Jako poděkování za to od nás dostanete krásnou velikonoční ovečku, s láskou a šikovností malovaný perníček od naší kamarádky z obchůdku U světlušky. Získanou částku bychom rádi použili na nákupu materiálu na výrobu hand made výrobků do našeho obchůdku, které pro Vás chystáme.

Poděkování za Vaši podporu

Podstatou existence Sport 4 Help vždy bylo společné trávení času s kamarády napříč handicapy, nejen při sportovních aktivitách. Pandemie ale naše zaběhnuté životy obrátila vzhůru nohama. Prosté věci, jako obejmutí druhé lidské bytosti nebo společně trávený čas přináší strach a tíseň, že ohrozíme to nejcennější, co naši zdravotně křehcí kamarádi mají. 

Jsme ale zvyklí nevzdávat věci bez boje. Hledali jsme proto nové nápady, jak současnou situaci pozitivně uchopit, něco si z ní vzít, vyzkoušet nepoznané, pustit se do něčeho, na co bychom třeba v dřívějším běhu a shonu života ani nepomysleli. 

A protože trávení času mezi čtyřmi stěnami našich vlastních domů k tomu tak nějak přímo vybízí, vrhli jsme se do hand made výroby nezbytných drobností, které, jak doufáme, Vás osloví a budou se Vám líbit. Některé z nich Vám i umožní aktivně se zabavit s celou rodinou doma v době velikonočních svátků, když nemáme příliš prostoru vycházet ven.

Svojí podporou umožníte vznik něčeho hezkého, co pohladí po duši a zároveň ohodnotíte poctivou práci lidí, kteří díky svému handicapu mnohdy něco takového nespravedlivě a obtížně hledají, protože jsou často podceňovaní, že to a to nezvládnou.

Tato krásná přáníčka třeba vlastnoručně vyšívá naše kamarádka Kačenka Šůlová, která se narodila s dětskou mozkovou obrnou. Kačenka má omezenou hybnost rukou, ale přesto dokáže vykouzlit něco tak krásného. Ze sbírky Kačence nakoupíme bavlnky, barevné papíry a předlohy.

A produktů máme v hlavě víc! Postupně Vám je všechny představíme v našeho obchůdku, který v současnosti na webu připravujeme. Nebudou v nich chybět věci pro cyklisty (ano, cyklistika stála u našeho vzniku a cyklistické nezbytnosti jsou pro naše okolí srdeční záležitostí), milovníky trávení volného času se čtyřnohými kamarády (naši čtyřnožci nám pomáhají odreagovat se od běžných starostí a udržet dobré mentální zdraví), různé produkty z papíru, které Vám nedají spát, než si je umístíte do kabelky nebo batohu (zápisníčky, deníčky na maraton, záložky do knih), originální textil s potiskem (naše Hanča je grafička a navrhla pro nás překrásný a originální design tašek a triček), Šárčiny neodolatelné dobroty … prostě se máte na co těšit!

Pokud jste dočetli až sem, zbývá nám jen již doplnit odkaz na sbírku, kde nás můžete podpořit. Děkujeme.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..