PF 2021 – těšíme se na dny příští

Přátelé a kamarádi,

rok 2020 byl zvláštní, všichni to víme, protože jsme ho zažili na vlastní kůži. V jeho první části jsme byli ochromení strachem, z příchodu věcí, které se ještě nedávno zdály nemyslitelné, jako z vědeckofantastického filmu. Ale protože lidstvo má od pradávna odvahu a touhu překonávat překážky, silně věříme, že nyní, v druhé části roku jsme se oklepali a jsme silnější, připraveni se celosvětové pandemii koronaviru postavit čelem a bojovat s ní a v roce 2021 se zase postupně vracet k plnohodnotným životním aktivitám bez rozdílu handicapů.

Bez mučení přiznáváme, že uplynulý rok byl i pro Sport 4 help ochromující, podobně jako tomu bylo ve všech rozličných aktivitách v celé lidské společnosti. Mnoho společných akcí nás zdravých s handicapovanými jsme nepodnikli, nechtěli jsme své kamarády vystavovat ohrožení nákazy jako jednu z rizikových skupin obyvatel planety. V našich aktivitách jsme se soustředili hlavně na udržování a podporu již navázaných vztahů s patrony z loňských let, a to hlavně v úrovni online komunikace. Prostě jsme si snažili volat a psát si, kolik času to jen člověk zvládnul, úměrně svým vlastních starostem s běžným životem ve stínu pandemie. 

Při bilancování končícího roku, a s nadějí existence vakcíny proti koronaviru, ale nyní z celého srdce věříme, že příští rok bude lepší, zase barevnější. Chtěli bychom se postupně vrátit ke starým zvyklostem, společnému sportování, trávení více času pohromadě, podnikání cyklo výletů za hranice všedních dní. 

Budeme se moc těšit, pokud se kdykoliv přidáte k nám.

Za tým Sport 4 Help,

Irča, Šárka a Deni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..