Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Navštivte nás na NGO Marketu 2018 ve středu 11. dubna

Navštivte nás na NGO Marketu 2018 ve středu 11. dubna

NGO Market je jednodenní akce, která od svého vzniku v roce 2000 neustále rozšiřuje svůj rozsah i záběr. Neziskové organizace aktivní ve vzdělávání, dobrovolnictví, oblasti lidských práv či dalších oblastech mají možnost představit své aktivity široké veřejnosti, navázat nová partnerství, zaujmout a oslovit sponzory a dobrovolníky, ale i získat nové vědomosti potřebné pro úspěšné fungování své organizace.

Letošní ročník s podtextem „Příběhy občanské společnosti“ proběhne, stejně jako před rokem, v pražském Fóru Karlín. Termín konání akce je stanoven na středu 11. dubna. Veřejnosti se brány marketu otevřou úderem 11:00 a zůstanou otevřené až do 19:00.  Vstup na již 19. ročník akce je tradičně zcela zdarma. Na obrovské výstavní ploše veletrhu budete mít možnost seznámit se s širokou paletou neziskových organizací a vybrat si tu svou, se kterou se třeba rozhodnete propojit své aktivity. V průběhu celého dne bude v přilehlém sálu probíhat i doprovodní program přednášek, jejichž seznam si prohlédněte ZDE.

Podruhé se veletrhu budeme účastnit i my, tentokrát již pod názvem Sport 4 Help. Budeme rádi, když se za námi na slovíčko zastavíte. Představíme vám své letošní aktivity a chráněnce, kterým pomáháme. Na stánku vás nakrmíme Šárčinými slanými i sladkými dobrotami. Domů si jako formu podpory našim aktivitám můžete v případě zájmu odnést i drobný upomínkový předmět z obchůdku.

Budeme se těšit na setkání!

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..