Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Kubík Zemánek posílil své zdraví v lázních za pomoci Nadace ČEZ

Kubík Zemánek posílil své zdraví v lázních za pomoci Nadace ČEZ

Čtrnáctiletý Kubík Zemánek se na konci února vypravil se svou maminkou na měsíční léčebný pobyt do lázní Klimkovice. Dobrá věc se podařila za laskavého přispění Nadace ČEZ, která rodinu Kubíka podpořila skvělou částkou 25 000,-. Děkujeme!

Kubík se v roce 2017 stal jedním z našich chráněnců. Narodil se na podzim 2003 jako zdravé miminko. V září 2006 měl nastoupit do školky, ale k tomu již bohužel nedošlo. Kubík prodělal herpetickou meningoencephalitidu, která má za následek diagnózu atypického autismu, sekundární epilepsii, hyperaktivitu, syndrom ADHD a vývojovou poruchu řeči. Kubík potřebuje 24 hodinovou péči, dojíždí do speciální školy, kde navštěvuje autistickou třídu.

Po seznámení s Kubíkovou rodinou nám bylo jasné, že to, co jejich situaci momentálně nejvíce ulehčí, je úhrada pobytu v rehabilitačním centru. A vězte, že měsíční pobyt v lázních se cvičením opravdu nestojí malou částku. Obzvlášť obtížně uhraditelnou maminkou samoživitelkou.

Máme velikou radost, že vše se nakonec podařilo. Kubíkovo zdraví je chatrné, byl v době zimních měsíců často nachlazený, což neustále oddalovalo jeho nástup do lázní. Věříme, že pobyt v sanatoriu Kubíka na co nejdelší čas posílí ve zdraví! Závěrem ještě jednou velmi děkujeme zástupcům Nadace ČEZ, že naší žádost o podporu rodiny Zemánkovi v programu regionů kladně vyřídili.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..