Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Handy cyklo maraton získal ocenění v Bruselu

Handy cyklo maraton získal ocenění v Bruselu

Unikátní cyklistický projekt, Metrostav Handy Cyklo Maraton, který letos o prázdninách vstoupí do jubilejního desátého ročníku, ocenila Evropská komise v Bruselu cenou ?EU Sport Awards #BeInclusive.? A za co že byla tato pocta udělena? No přeci za NEJ sportovní integrační projekt ze všech účastnících se 27 států Evropské unie.

Gratulujeme klukům a holkám z Cesta za snem k takové báječné ceně. Kdo jste se někdy závodu Handy Cyklo Maraton v délce 2222 km a v limitu 111hodin zúčastnili, tak víte, že cena je to naprosto zasloužená. V jednom týmu bojují o dojezd do cíle v náročné trase okolo Česka spolu jako „jeden muž“ handicapovaní i zdraví lidé. Nikdo tu nedělá rozdíl v tom, zda můžeš chodit, vidíš, slyšíš … všichni jsou si tu rovni a plní stejně důležitý úkol. Během pěti dní na trase závodu zažijete legraci i totální vyčerpání a získáte mnohá přátelství na celý život.

Přejeme organizátorům, ať se jim závod daří realizovat a rozvíjet i další roky. Děláte záslužnou práci, která otevřela spoustě lidí oči a přiměje je osmělit se a nebát se společných aktivit napříč handicapy.

foto: Cesta za snem

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..