Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Letovická 24 hodinovka

Letovická 24 hodinovka

Vytrvalostní cyklistický závod Letovická 24h je určený pro širokou sportovní veřejnost. Jede se, jak název napovídá, nonstop 24 hodin. Koná se jako součást charitativní sportovní výzvy Kolo pro ADAMA. Letos se cyklisté sejdou na okruhu dlouhém přibližně 13 km v Letovicích u Blanska. A náš tým u toho bude také.

Asi nebudete moc překvapení, když napíšeme, že za Sport 4 Help zvedl hozenou rukavici Pája Šťastný, který stál za aktivitou Everesting pro Romču. Pavel miluje kolo a rád se účastní libovolných výzev s přesahem. Akce, která má za cíl pomoci dětem s handicapem oslovila nás všechny.

A teď pár informací o samotné dvacet čtyřhodinovce! Jede se již její 4. ročník

Datum konání: 21.- 22. července 2023

Start závodu: pátek 18:45 hod.

Cíl závodu: sobota 18:45 hod.

Do závodu se mohou přihlásit jednotlivci, dvoučlenné nebo tříčlenné týmy i štafety. Jezdí se na kolech, koloběžkách a handbicích. Ujeté kilometry se započítají do letní výzvy Kolo pro ADAMA a promění se za finance na nová kola pro handicapované děti.

Slavnostní vyhlášení výsledků závodu proběhne v sobotu 22. 7. 2023 v 19:30 hod. První tři týmy a jednotlivci v kategorii obdrží věcné ceny a bude také vyhlášen absolutní vítěz závodu bez omezení kategorie. Přijeďte se podívat do Letovic, na místě bude v sobotu probíhat bohatý doprovodný program po dospělé i děti.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..