Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Leoš už jezdí ve vlastním!

Leoš už jezdí ve vlastním!

Před pár dny se konečně uzavřel kruh Leošova čekání na vlastní handbike 🙂 Ale vezměme to pěkně popořádku. Leoš Čapek je kluk, který se před 4 lety zranil skokem do neznámé vody a skončil na vozíčku. Do té doby žil normální život, chodil do práce, s kamarády hrál fotbal, tenis, jezdil na kole, házel závodně šipky. Kdo si nepamatujete, přečtěte si celý loňský rozhovor s Leošem TADY.

Naše cesta se s tou Leošovou protnula asi před rokem a půl, když jsme hledali svého patrona pro ročník 2016 Handy Cyklo Maratonu. Slovo dalo slovo, Leošek s námi vyrazil na zimní kvadriatlon a opravdu se stal naším patronem. Po pár týdnech poznávání a hledání správné formy podpory jsme došli k závěru, že Leoš by s naší pomocí nejvíce uvítal získání vlastního kola – handbiku. Handbike, nejlépe s plášti do terénu, by mu totiž vrátil možnost aktivně trávit čas s kamarády a se synkem. Leoš si vyzkoušel půjčený handbike a pro jízdu se nadchnul.

Na podzim loňského roku jsme s Leošem začali vyplňovat žádosti o nadační příspěvky a koncem roku jsme se společně mohli radovat! Podařilo  se nevídané, všechny potřebné peníze na zakoupení stroje schmicking se sešly na sbírkovém účtě u Konta Bariéry.

Následovala objednávka, zaplacení zálohy, a pak už jen dlohé a dlouhé čekání na objednaný stroj. A přes veliké problémy na straně dodavatele se v těchto dnech Leoš konečně dočkal svého zeleného mazlíka, s těmi správnými koly :). Leoši, tak hodně štěstí a spoustu najetých km! A děkujeme všem, kteří jste přispěli, že se dobré dílo podařilo!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..