Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Vyhodnocení tipovací soutěže o ceny ATOMBIKE!

Přátelé a kamarádi, odpusťte nám drobnou prodlevu s vyhodnocením tipovací soutěže o dojezdu našich týmů do cíle Metrostav Handy Cyklo Maratonu 2017. Přeci jen, závod byl fyzicky náročný a několik dnů jsme se potřebovali dospat a fungovali jsme jen v úsporném režimu :). Ale jsme zpět v plné síle, povzbuzeni zážitky z trati!

Takže, kdo se trefil nejblíže do časů dojezdu a získává krásné ceny od našeho partnera ATOMBIKE, který nás v několika posledních ročnících Handy Cyklo Maratonu podporuje na trati zapůjčením silných silničních strojů ?

Ještě vás chvilku budeme napínat, nejdříve si totiž musíme říct přesný čas, kdy týmy protnuly cílový oblouk Metrostav na Kampě. Naše čtyřka to zvládla v nádherném čase sobotního rána přesně v 4:51. Osmička potom o necelých 12 hodin později, s projetím všech průjezdních bodů a tedy bez penalizace v 16:34.

Hlavní cenu Camelbak Atombike za tip na dojezd 4-členného týmu tak získává uživatelka Kachni alias Kačenka Štoková s tipem 5:04. Jen těstě za ní, v závěsu jedné minutky se umístila Dáša Grundová s tipem 5:05 a vyhrává tak LED světlo SNAP. Třetí se v této kategorii umístila Elena Dolejší s odhadem 5:55 a bude se za to moct pyšnit krásnými žluto černými ponožkami ATOMbike :).

V kategorii 8-mi členných týmů odhady nebyly tak těsné. Nejblíže se nakonec dostala Terka Horáčková a měla by tím získat cyklo computer. Terka se však této hlavní ceny vzdala.  Protože cyklo computer už doma má, vybrala si výměnou za něj ponožky Atombike. Hlavní cena se tak posouvá na druhé místo a jejím výhercem není nikdo jiný, než držitelka 3. místa z předchozí kategoriee Elena Dolejší! Moc gratulujeme, to byl opravdu mistrovský kousek! A třetí místo pak ukořistila Michaela Dušková a Míša si může vybrat, zda chce LED světýlko SNAP nebo ponožky Atombike, které byly pro držitele 3. místa určené.

Všem zůčastněným děkujeme za aktivitu a sledujte náš web dále! Třeba vás překvapíme další soutěží :).