Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Giving Tuesday již za měsíc!

Giving Tuesday již za měsíc!

Přesně za měsíc budeme slavit mezinárodní svátek dárcovství a dobrovolnictví Giving Tuesday. Seznamte se s naším plánem na oslavu tohoto svátku a přidejte se k nám letos i vy!

I letos oslavíme oslavíme největší svátek dárcovství a nejštědřejší den v roce, který oslavuje celý svět. Giving Tuesday! Každý se může zapojit způsobem, který je pro něho smysluplný. Neexistuje žádné omezení, jak dělat dobro. Každý dobrý skutek a každá maličkost se počítá, byť jsou sebemenší.

Pomozme Kačence být zase akční!

My bychom se letos rádi zaměřili na pomoc naší kamarádce Kačence a pokusili se vybrat penízky na nový mechanický vozík. Pomozme společně Kačence být zase akční!

Staňte se pravidelným dárcem

Giving Tuesday je mnohem víc než jen jeden den v roce. Dejte si závazek, že uděláte více dobrých skutků i v následujícím roce. Staňte se pravidelným dárcem. Můžete například darovat určitou částku každý měsíc na charitu nebo začít dlouhodobě pomáhat jako dobrovolník organizaci, kterou podporujete. Nám by to moc pomohlo!

Zakupte drobné dárky z našeho charitativního obchůdku

Pokud nechcete nebo nemůžete darovat pravidelně (nebo jednorázově) nějakou finanční částku, můžete si u nás zakoupit drobné dárkové předměty s logem Giving Tuesday – deníček ve velikosti A6 nebo výborné perníčky! Výdělek bude opět věnován na chod našeho spolku a na plánování a přípravu dalších aktivit. Doufáme, že tyto dárečky udělají radost nejen vám, ale třeba také vašim blízkým. Vánoce se přeci jen blíží 🎁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..