Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Finanční sbírka zaměstnanců POND5

Finanční sbírka zaměstnanců POND5

V týdnu od 12. června probíhala v rámci „Appreciation Week 2017“ v pražské pobočce firmy POND5 finanční sbírka určená na podporu aktivit našeho týmu. Peníze se shromažďovaly buď prostřednictvím dobrovolného příspěvku do kasičky v kanceláři nebo zakoupením některé z věcí z obchůdku.  

V POND5 pracují členky našeho týmu Irča a Terka a ty kolegům prostřednictvím malé výstavní plochy představily, co podnikáme. K dispozici byla k prolistování kronika týmu od počátku sezony 2016 a ž do současnosti. K přečtení byly příběhy všech našich patronů Rádi Pokorného, Renči Fojtíkové, Leoše Čapka, Kubíka Zemánka a Libora Bohdaneckého. Zakoupit se dalo tričko, cyklistické toaletní taštičky, pečený čaj nejen pro znavené bikery, omalovánky pro nejmenší nebo také praktické věci jako sportovní vak na záda nebo funkční nákrčník na lyže i kolo.

Poslední den sbírky navíc proběhla v prostorách firmy na Žižkově hra BINGO. Kdo ze zaměstnanců chtěl, mohl si zakoupit jeden ticket za 10,- s tím, že celý výtěžek z prodeje lístků bude věnován taktéž na aktivity týmu.

V pátek odpoledne se hlavní organizátorka sbírky Terka pustila do sčítání a Irča tak na sklonku pracovní doby mohla převzít krásnou částku 2 647,- korun ve prospěch integrace handicapovaných kamarádů týmu. Moc děkujeme všem, kteří jste nás podpořili!

Závěrem už zbývá jen konstatovat, že dárcovství na pracovišti se poslední dobou stává oblíbenou součástí podpory činností neziskových organizací. Dává lidem možnost konkrétně pomoci neanonymním aktivitám, kterým věří a do kterých se v drtivé většině případů alespoň někdy sami zapojí.  Pokud se někdo z vás čtenářů inspiroval k podobnému nápadu, ozvěte se nám, prosím, na irena@sport4help.cz. Spojíme se s vámi, předáme vám potřebné informace a zapůjčíme naše tiskové materiály.  Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..