Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Dubnové aktivity Sport4Help na veřejnosti

Dubnové aktivity Sport4Help na veřejnosti

V měsíci dubnu bychom vás rádi pozvali na tři hezké akce, kde se s námi můžete osobně setkat, popovídat si a získat informace, kde a kdy je možné se k nám aktivně připojit v některé z našich dalších aktivit v průběhu letošního roku.

A protože jsou tyto akce zároveň i velikonočními trhy, můžete jejich návštěvou potěšit i svou duši, když si tu třeba zakoupíte nějaké hezké jarní dekorace domů nebo dobroty pro mlsné jazýčky.

První akcí jsou již tento čtvrtek 11.4. velikonoční Jarní trhy na Staráku pořádané v Praze na Vyšehradě Jedličkovým ústavem ve staré budově. Na trzích bude mít svůj stánek i naše kamarádka a patronka Káťa Šůlová. Prohlédnout a zakoupit její výšivky si zde můžete rovnou na místě, s Káťou se však můžete domluvit i na dodání vyšívaného motivu na objednávku. A my tady budeme prodávat tradiční linecké cukroví plněné rybízovou marmeládou, specialitu naší členky Šárky. Na místě nás najdete od 14-17 hodin.

Další možností k setkání bude Staročeský Velikonoční jarmark v Toulcově dvoře v sobotu 13. 4. Otevřeno bude od 10:00 až do 16:30. I tady budou hlavní součástí trhů tradiční velikonoční dobroty, ale k mání budou i naše další výrobky z obchůdku. Získané peníze rozdělíme na polovinu, první půjde na provoz naší organizace a druhou část peněz získaných z prodeje věnujeme Věrušce na cestu k moři.

No a poslední akcí jsou hned v neděli 14. 4. Velikonoční jarmark ve Waldorfské školce v Praze.

Těšíme se na setkání se všemi, kteří dorazíte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..