Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Babička roku Královéhradeckého kraje

Babička roku Královéhradeckého kraje

Lidé v seniorském věku často řeší problémy, podobně jako zdravotně postižení spoluobčané, kde a jak najít uplatnění v aktivním životě. Často v mnoha oblastech života nespravedlivě klesá zájem o toho, komu ubývá fyzických sil. A přitom takový člověk naopak může být velkým přínosem pro své okolí i společnost díky zkušenostem, které v průběhu života získal.

Všichni bez rozdílu věku či handicapu přirozeně toužíme být šťastní a užiteční, sníme, že budeme mít možnost vykonávat smysluplnou činnost. V týmu proto vítáme aktivity, které bourají mýty o tom, že „tahle země není pro starý“. Jsme přesvědčeni, že právě aktivní život dává lidem i ve vyšším věku možnost ukázat, co v nich ve skutečnosti dřímá a přináší jim tak do života trvalou radost a uspokojení.

Jednou z akcí na toto téma, do které chceme vás a vaše blízké pozvat, je talentová soutěž „Babička roku“. Probíhá v Královéhradeckém kraji pod patronací i našich kolegů z organizace Senior pasy. Každá babička splňující podmínky věku 55 let a výše a trvalého bydliště v kraji, se může přihlásit až do 30. 11. 2017 prostřednictvím webu Babička roku ZDE.

Přihlášku mohou vyplnit nejen babičky samotné, ale také jejich vnoučata či děti, stejně tak můžete i vy nominovat třeba svoji kamarádku. Vybraní účastníci budou poté zkontaktováni a utkají se ve velikém finále v pátek 8. prosince od 13 do 16 hodin v Hradci Králové v prostorách Adalbertina. A co každého na podiu před velikým obecenstvem čeká? Podobně jako v soutěžích krásy si bude muset každá babička poradit se třemi disciplínami: řízeným rozhovorem, volnou disciplínou a módní přehlídkou :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..