Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Tricykl pro Romču – sbírka na Darujme

Tricykl pro Romču – sbírka na Darujme

Našemu kamarádovi Romanovi, který s úsměvem bojuje se svým postižením, bohužel dosluhuje současné kolo. Po letech tréninku, závodění a tisících kilometrech potřebuje nový tricykl, který mu umožní soupeřit na mezinárodní úrovni. A my mu chceme pomoci!

Rozhodli jsme se, že Romču podpoříme a společně si u toho zasportujeme (více o jeho životním příběhu si přečtěte TADY) . Slovo dalo slovo a jeden z našich kamarádů, Pavel, se rozhodl, že zkusí 1. dubna 2023 udělat z Ještědu Everest. Cílem je vyjet na Ještěd 19 x a nastoupat stejný počet výškových metrů jako je výška Everestu (8849 m n. m.).  Spolu s ním budou chodit i naši kamarádi z firmy JABLUM, kteří akci podpoří nejen sportovními výkony, ale výbornou výběrovou kávou.

Pokud chcete i Vy podpořit Romana v jeho skvělých cyklistických výkonech, budeme rádi, když se k nám na apríla na Ještědu přidáte a samozřejmě budeme rádi, když Romanovi na jeho nový tricykl přispějete. A jako bonus jsme si pro vás přichystali skvělé odměny, ze kterých si vždy jednu můžete vybrat. Pro prvních 20 přispěvatelů, kteří přispějí alespoň 442,5 Kč máme připravené balíčky kávy ze speciální edice zrnkové kávy pražené právě pro tyto účely. A proč zrovna tato částka? Pokud vynásobíte částku dvaceti, dostanete se na symbolický Everest, na který 1. dubna pojedeme/půjdeme. Pokud by se na vás káva nedostala, můžete si zakoupit kafe i na eshopu Sport4Help.

Další odměna je pro čtyři z vás, kteří byste chtěli svůj dobrý skutek mít v paměti v podobě rodinného/portrétního focení právě od Pavla a Petry. Pokud se rozhodnete přispět alespoň 5000 Kč a budete mít o focení zájem, napište nám a domluvíme se na termínu focení formou 2h procházky tam, kde to máte rádi.

Jako poslední odměna pro dva první přispěvatele nad 1000 Kč je exkurze v Kávovém Centru v Mladé Boleslavi, kde vás naši kamarádi provedou jednou z nejmoderněji vybavené pražírny v Česku. Prohlédnete si s výkladem sklad zelené kávy i samotné pražení. Ochutnáte kávy v netradičních formách (kávový sirup, Cascara, Nitro ColdBrew a jiné) a samozřejmě ochutnáte kávu dle vlastního výběru včetně možnosti její přípravy.

Pokud vás příběh zaujal, pomozte nám ho sdílet. Moc děkujeme za vaší podporu a těšíme se na vás 1. dubna na Ještědu.

Tým Sport 4 Help

PS: opravdu to není aprílový žert

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..