Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Romča jede Handy Cyklo Maraton 2023

Romča jede Handy Cyklo Maraton 2023

I letos se Romča opět vrhne do extrémního cyklistického závodu Metrostav Handy Cyklo Maraton 2023. Chyběl snad jen v tom úplně prvním ročníku a to jen proto, že o něm ještě nevěděl :). Od té doby si neumí představit, že by na startu této hezké akce, která spojuje svět zdravých a handicapovaných, mohl chybět. Tradičně bude Romana v týmu doprovázet táta Jirka, který je sám velký cyklista a taky trenér a kouč v jedné osobě.

Podstatou závodu, který vede napříč Českou republikou, v délce 2222 km a limitu ujetí 111 hodin, je propojovat svět zdravých a handicapovaných lidí. Ne separovat sportovce z každé skupiny zvlášť, ale vytvořit jeden společný, čtyř nebo osmičlenný, tým, ve kterém je úplně jedno, zda chodíš, sedíš na vozíčku, neslyšíš nebo třeba nevidíš. Každý v týmu je důležitý a bez něj by se do cíle nedojelo!

Závod za roky své existence propojil spoustu účastníků napříč obrovské skupiny lidí a vytvořil mnohá pevná přátelství, která přetrvávají i za hranicemi maratonu. Lidé se do závodu rádi vracejí nebo ho alespoň každoročně sledují a na online mapě fandí tomu svému vyvolenému týmu. O úspěšnosti projektu svědčí i to, že letos se pojede již 11. ročník.

Letos závod odstartuje v úterý 25. července dopoledne v Praze 8, od Löwitova mlýnu. Pokud vás láká okusit atmosféru této akce, neváhejte a ráno nebo dopoledne se alespoň na chvilku zastavte. Romča s Jirkou startují již v 8:30 minut v Pelotonu naděje a budete tak mít možnost naše kluky vyprovodit pořádných fanděním na trasu dlouhou několik stovek kilometrů. Můžete Romču osobně pozdravit a s ním nebo s někým z nás, ze Sport 4 Help, osobně probrat podrobnosti o novém tricyklu pro Romana. Podařilo se nám vybrat již naprosto skvělou částku přes 138 000,-, přesto nám ještě pár korunek chybí a budeme moc rádi, pokud nám pomůžete částku dotáhnout až na potřebných 150 000,-. Děkujeme všem, kdo se zapojíte, i těm, kteří se teprve přidáte.

Tým Sport 4 Help

…………………………………………………………………….

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..