Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Pozvánka na NGO Market

Pozvánka na NGO Market

Rádi bychom vás pozvali na letošní ročník veletrhu neziskových organizací NGO Market, který proběhne 12. dubna v pražském Fóru Karlín. Ročník 2017 bude již osmnáctým v historii a představí se v něm na 250 neziskových organizací z celé republiky. A jednou z nich budeme i my. 🙂

Brána veletrhu se otevře pro návštěvníky v 10:00 a uzavře se až večer v 18:00. Vstupné na akci je pro všechny příchozí tradičně zdarma. Co vás na veletrhu čeká? Najdete tu pestrou paletu neziskových organizací, které jsou aktivní v nejrůznějších oblastech lidského žití od sociálních služeb přes podporu demokracie a lidských práv, vzdělávání, výchovu či ochranu životního prostředí až po kulturu, sport a volný čas.

My bychom vám rádi prostřednictvím sebe i bohaté fotografické dokumentace ukázali, jakým aktivitám se věnujeme. Co už máme za sebou a naopak, s čím bychom od vás třeba potřebovali pomoci, aby naše práce získala na síle a oslovila širší okruh lidí. Ne všechno zvládneme sami. Jednou z nejpotřebnějších věcí pro fungování každé neziskové organizace je finanční podpora donátorů. I my budeme vděční za libovolný příspěvek, kterým se možná rozhodnete naše aktivity podpořit, pokud vás zaujmou. Ale není to jediný způsob, jak můžete našemu týmu pomoci. Budeme moc potěšeni, když vás uvidíme přímo fyzicky ve svých řadách. Chceme proměnit anonymní jména na facebookových profilech ve skutečné tváře. Přidejte se k nám jako dobrovolníci na cyklo výletech, kde pomůžete asistovat našim handbikerům. Staňte se šikovnými odborníky, kteří umějí pro tým natočit zábavné video z akce či připravit poutavý grafický plakát. Nebo se prostě jen připojte jako přátele, kteří se budou s námi v týmu cítit užitečně, spokojeně a naplněně.

Veletrh neziskových organizací je prostě jedinečná akce, která nabízí návštěvníkům, krom setkání se zástupci nezisku, také bohatý doprovodný program plný workshopů, seminářů a praktických ukázek z dobrovolné činnosti organizací. A nezapomeňte s sebou vzít i své děti, ve Fóru bude připraven celodenní zábavný i vzdělávací program pro ně.

Závěrem už jen shrneme to podstatné ? pokud vás vaše srdce táhne k dobrovolnické práci a pomoci potřebným, neměli byste 12. dubna v Praze na NGO Marketu chybět. Jistě tu najdete někoho, kdo ocení váš zájem a vznikne něco nového, hezkého a hodnotného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..