Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Okolo Pardubek + Okóóólo Hradce…

Okolo Pardubek + Okóóólo Hradce…

Přípravy Okóóólo Hradce a Okolo Pardubek začínají nabírat na obrátkách. Dnes jsme na zkoušku pekli a zdobili perníčky určené účastníkům cyklojízdy. Pro vás, kteří nevíte, o co se jedná, tak vězte, že v neděli 28. května pořádáme cyklistické happeningy okolo Hradce Králové a okolo Pardubic, které jsou součástí celonárodní cyklojízdy Okolo měst napříč handicapy pořádanou organizací Cesta za snem. A moc rádi vás uvítáme mezi sebou! Akce je určena pro všechny bez rozdílu handicapu a to malé i velké, děti i dospělé. Přijďte si užít příjemný den v nenáročném pohybu, zakončený sportovně zábavním odpoledne na Kunětické hoře. Více podrobností o akci se dozvíte ZDE.

Už pro vás máme připravené trasy. Pardubice se pojedou na délku přibližně 24 km, Hradec Králové bude o malinký kousek delší, něco přes 28 km. Obkroužíme města, každý cyklista si vybere okruh svému srdci bližší a společně se sejdeme na Kuňce. Tady už se bude jen odpočívat, jíst a hrát si.

Jedna odpověď

  1. Radek Kvaček napsal:

    Nazdárek přátelé, kamarádi,
    těšíme se na Vás a pokud byste se někdo chtěl připojit jako spolupořadatel, dejte nám vědět, rádi Vašich služeb využijeme.

    Děkuji a přeji všem prímové jaro,
    Radek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..