Odpočítáváme poslední hodiny před startem MHCM 2017! Sledujte nás na trase!

Odpočítáváme poslední hodiny do startu Metrostav Handy Cyklo Maratonu! Všechno zásadní už máme připravené, dolaďují se jen drobnosti, nervozita stoupá na nejvyšší možnou úroveň. Už se nemůžeme dočkat, až budeme uhánět vstříc zážitkům na trati závodu!

Probíhají poslední přípravy na vybavení doprovodných vozidel, naše silniční miláčky oblékáme do reflexních prvků, nakupujeme potřebné zásoby jídla a hlavně vody … předpověď na cestu je přímo tropická.

Pro vás, naše čtenáře a fanoušky, už jen zbývá shrnout informace, jak nejlépe nás můžete na trati sledovat, kde nás efektivně podpořit a kdy třeba i přijít společně oslavit náš příjezd do cíle v Praze na Kampě.

Na trať dlouhou 2222 km v limitu 111 hodin startujeme v úterý 1.8. 2017 dopoledne v Praze na Břevnově. Čtyřčlenný tým startuje pod číslem 2 přesně v 10:02. Naše osmička označená jako “tým červený” pak protne startovní bránu s číslem 27 těsně před polednem v 11:57.

Celou cestu je možné sledovat náš postup k cíli na online mapě závodu TADY CESTOU NECESTOU. Týmy jsou označené logem a popisem v levé straně mapy. Mapa vám i napoví, kdy přibližně podnikneme útok na poslední metry závodu a kdy dorazíme z Malostranského náměstí na Kampu. Odhadem to může být pátek až sobota.

Seznam vytyčených průjezdních bodů a tedy i cesta, kudy jedeme a v jakém pořadí, je dostupná na webu organizátora CESTY za SNEM.

O tom jak se nám na trati vede formou článků na blogu se dozvíte na vlákně MARATONSKÉHO DENÍČKU ZDE.

Fotky budou nejaktuálnější na FACEBOOKOVÉM PROFILU TADY.

Pokud bude připojení k internetu dostačující, fotky vystavíme i na GOOGLE PROFILU pro ty z vás, kteří facebook nepoužíváte.

Pro instagramové nadšence, máme i VLASTNÍ INSTAGRAM profil 🙂 Tady se každá automobilová posádka pokusí ukázat něco ze svého vlastního života během závodu. Celkem jedeme závod v 6-ti doprovodných vozidlech!

Závěrem připomeneme, že maraton je spíš benefiční jízdou než závodem, která má upozornit širokou veřejnost na to, že i s handicapem nebo vážnou nemocí se dá žít aktivně. Že i přes fyzická omezení spolu zdraví a handycapovaní lidé mohou vytvořit naprosto přirozený a fungující celek, stačí se jen nebát, zkusit to a chtít!

Naše letošní benefiční jízda je navíc zaměřena na podporu kamaráda hasiče Libora Bohdaneckého, který se zranil v rámci svého povolání. Libor je momentálně upoután na invalidní vozík, ale lékaři i sám Libor nic nevzdávají a bojují o návrat do běžného života. Pokud máte chuť Libora podpořit i vy, můžete se zapojit libovolným způsobem do SBÍRKY PRO LIBORA, kterou pro něj pořádáme.

Díky!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..