Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Ocenění na gala večeru Cesty za snem

Ocenění na gala večeru Cesty za snem

V sobotu 12. listopadu jsme v rámci galavečera Cesty za snem pomyslně uzavřeli sportovní aktivity našeho týmu v roce 2016. Slavnostní večer určený všem účastníkům handy cyklo maratonu a jejím přátelům probíhal již potřetí v Praze, v prostorách hotelu OREA Pyramida. Sešlo se nás tu naladěných do dobré nálady na pět set! A pro náš tým to byl večer veleúspěšný, domů jsme si odnesli hned dvě ceny, kterých si moc a moc vážíme. Tým Cesty za snem ohodnotil naši celoroční aktivitu cenou Absolutní vítěz Metrostav Handy Cyklo Maratonu 2016 a našeho kapitána Radka Kvačka Héřa s Tomášem pasovali na Muže roku 2016. A aby toho nebylo málo, ocenění získala v nově otevřené kategorii Blogger roku za nás také Irena Vanišová.

Když byly všechny ceny rozdány a opadla vlna euforie, těšili jsme se už uklidnění na premiéru filmu #jedumaraton. Letošní celovečerní snímek nám přiblížil odvahu a statečnost dvou závodníků z týmu Metrostav – Martina Záruby a Daniela Pereiry. Film bude promítám i na obrazovkách České televize a rozhodně stojí za shlédnutí. Dostal nás podruhé za večer do rozechvělého stavu.

Závěrem už zbývá jen dodat, že letos se nám podařilo vytvořit silný a spolupracující tým, jehož členové jsou spolu rádi a dokáží se podpořit navzájem. Umíme si užít společné okamžiky na maximum, ať už jsme zdraví či někdo z nás nemůže chodit, neslyší, nevidí nebo je okolím vnímán jako člověk s libovolným handicapem. Velikou radost nám dělá i to, že letošní patron týmu Leoš Čapek se už teď cítí být víc závodníkem než patronem a rozhodl se příští rok postavit na start dalšího ročníku maratonu jako cyklista handbikerista v osmi členném týmu!

Děkujeme všem našim příznivcům za slova podpory a důvěry v průběhu celého roku a pokud máte chuť, neváhejte, ozvěte se nám a pojďte s námi zaplnit další řádky kroniky týmu! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..