Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Obchůdek naší Kačenky

Obchůdek naší Kačenky

Naše patronka Kačenka Šůlová, kterou již několik let podporujeme v jejích aktivitách, se v loňském roce odhodlala k velikému kroku. Protože se moc ráda věnuje rukodělné práci a začaly se jí doma hromadit vlastnoručně připravené krásné výrobky, založila si živnostenský list. A prostřednictvím svých stránek na facebooku Vyšívané obrázky začala své výrobky prodávat,. Lidem pro radost, sobě jako finanční přilepšení na nezbytné asistenční služby.

Kačka se narodila s dětskou mozkovou obrnou a je odkázaná na každodenní asistenční služby a svůj elektrický invalidní vozík. Bez pomoci asistentů si sama nedojde na toaletu, neumyje se, obtížně si pořídí velký nákup, v zimě se na električáku nedostane ve sněhu na ulicích do práce.

Myslím, že mnozí z nás si takové životní omezení neumíme vůbec představit, Kačka s ním ale, celou dobu, jak ji známe, bojuje neuvěřitelně statečně. Mnohé aktivity, do kterých se pouští, by neměl elán nebo odvahu realizovat mnohý zdravý člověk. A protože navíc Kačenku moc za její odvahu obdivujeme, rádi bychom jí pomohli a vám tak dali vědět právě o jejích stránkách. Třeba si u ní v obchůdku něco koupíte, co vám udělá radost nebo takto získanou krásu pošlete dál a někomu ji darujete.

Děkujeme, pokud se zapojíte a tady máte pár příkladů, co Kačenka umí vyrobit. Tentokrát s velikonoční tématikou, když nám to jaro již silně klepe na dveře.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..