Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Nikdy to nevzdávejte, říká Libor Bohdanecký

Nikdy to nevzdávejte, říká Libor Bohdanecký

V roce 2017 se setkali cesty naší Sport 4 Help (v té době jsme se ještě jmenovali K4) a Libora Bohdaneckého. Libor se v létě roku 2016 zranil ve službě u hasičského sboru, když spadl na zem z výšky 12 metrů a poranil si páteř. V důsledku svého zranění je od té doby schopný pohybovat se pouze na vozíčku s nemožností sám chodit, včetně částečné ztráty hybnosti rukou, které jsou neovladatelné od zápěstí ke konečkům prstů.

Pro Libora jsme v roce 2017 jeli, jako pro našeho patrona, Metrostav Handy Cyklo Maraton, v rámci něhož jsme uspořádali finanční sbírku, která dokázala nashromáždit neuvěřitelných 85 000,-. Libor

Dnes již s Liborem nejsme v tak častém kontaktu, ale jeho jméno a statečnost nám zůstane navždy zapsaná v paměti. Jsme moc rádi, že se dokázal zpět vrátit do života, zpět do práce k hasičům a být tátou a manželem pro svou rodinu.

Jak se Liborovi vede v dnešních dnech si můžete spolu s námi poslechnout v rozhovoru Českého rozhlasu Hradec Králové. A kdo budete chtít celý Liborům příběh poznat, můžete si přečíst více na našem webu tady.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..