Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Na koncertě pro Věrušku se vybralo neuvěřitelných 10.272 Kč

Na koncertě pro Věrušku se vybralo neuvěřitelných 10.272 Kč

V neděli 11. srpna 2019 jsme v Berouně uspořádaly charitativní koncert pro Věrušku. Nikdy by nás nenapadlo kolik dobrých lidí se sejde a jak vysokou částku se nám podaří vybrat!

Městské kulturní centrum Beroun pořádá každoročně akce na venkovním pódiu na Náměstí Joachima Barranda. Letošní srpnový koncert byl trochu jiný a to tím, že byl věnován malé Věrušce, pro kterou jsme zde udělaly charitativní sbírku.

Pavlínka s Věruškou se koncertu bohužel nemohly zúčastnit, ale poslaly nám aspoň zprávu:

Milá Denisko a celá skupinko hodných lidiček. Od Irenky jsem se dozvěděla, že nám dnes chystáte charitativní koncert pro Věrušku a dala mi na vás kontakt. Ani neumím dostatečně poděkovat. Bohužel se tam dnes nedostaneme, ale moc a moooooc si toho vážíme a všech,kteří se této akce jakkoliv účastní. Holčičky,zase jste mě šíleně dojaly! DĚKUJEME!!!!!!!!!!!!!!

Během večera vystoupily kapely Tři v trávě Bluegrass Band Beroun a Hana Lounová & Idefix Band.

Kompletní fotogalerii z koncertu najdete v samostatném albu.

Obě kapely věnovaly své honoráře naší Věrušce a během večera se místní obyvatelé a návštěvníci koncertu rozhodli darovat finanční příspěvky na nákup léků a zdravotnického materiálu pro naší malou holčičku. Jaké bylo naše překvapení, když jsme zjistily, že se nám podařilo vybrat neuvěřitelných 10.272 Kč!

Moc děkujeme kapelám i všem návštěvníkům, kteří přispěli i jednou korunkou. I jedna jediná koruna může změnit někomu život nebo ulehčit lidem v těžkých životních situacích. Jsme velmi vděčné, že se kolem nás pohybuje tolik úžasných lidí, kterým osudy druhých nejsou lhostejné!

Celý výtěžek jsme dnes předaly Věrušce a nyní jí maminka Pavlínka bude moci koupit nezbytné léky a zdravotnický materiál.

Milá Denisko, jsem moc ráda, že se den vyvedl hezky. Mrzí mě, že jsme se nemohly dostavit na koncert. Ale neklapl nám noclech u tety v Praze. Irenka mi psala, že jste vybraly nádhernou částku! Jste vážně tak hrozně moc báječní a zlatí!!!!!!!!! DĚKUJEME!!!!!!!!

Andílci naši, chtěly bychom z celého srdíčka vám všem poděkovat za vše co pro nás děláte. Aktuálně za uspořádání koncertu pro Věrušku v Berouně. Neskutečně jste nás překvapily, potěšily. Moc si toho všeho a Vás vážíme. DĚKUJEME úplně všem!!! Korunky budeme čerpat postupně a doklady poté doložíme. Také bych chtěla poděkovat holčinám za dnešní milé setkání při předání daru.

Pokud jste se koncertu nemohli účastnit a budete chtít Věrušce přispět nějakou korunku nyní, můžete poslat penízky na náš účet 2601130854/2010 a uvést variabilní symbol 11. Všechny zaslané příspěvky s radostí předáme Pavlínce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..