Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Na kole dětem kolem Světa 2024

Na kole dětem kolem Světa 2024

Letos jsme již potřetí za sebou vyrazili v sobotu 15. června přidat se na cyklistickou spanilou jízdu do Jižních Čech, na akci pořádanou pro nadační fond Josefa Zimovčáka – Na kole dětem. Cílem cyklojízdy na trase dlouhé okolo 70 km bylo, jako každoročně, upozornit na potřebu podpory rodin s dětmi, které si prošly onkologickým onemocněním. Součástí akce bylo také výběr financí do sbírkové pokladničky, která provázela peloton na celé jeho trase přes zastávky v Rudolfově, Ševětíně a Lomnici nad Lužnicí.

Na Masarykově náměstí v Třeboni se od rána postupně sešlo několik desítek cyklistů, kteří se v 10:00 vydali na předem naplánovanou trasu se třemi zastávkami. V každém výše zmíněném místě, kde cyklisté odpočívali, byl připravený krátký program v režii zastupitelů partnerských měst. Vše probíhalo v milé atmosféře podobně naladěných lidí, se společným cílem, pomoci těm, kterým do života vstoupilo vážné onemocnění.

Za Sport4Help jsme se účastnili v počtu tří cyklistů, ze Šumavy dorazil Romča s tátou Jirkou a k nim se přidala Irča. Do sbírkové kasičky jsme přispěli částkou 1200,-. Celkově se na cyklojízdě na podporu Na kole dětem vybralo krásných 12 209,-.

Již teď se těšíme na další ročník, který proběhne 14. června 2025. Budeme moc rádi, pokud se přidáte k nám.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..