Melounová srdíčka pro naše podporovatele

Hledáme příznivce aktivit naší organizace, kteří se rozhodnou podpořit nás drobnou částkou na přípravu letních sportovních aktivit s našimi handicapovanými přáteli. Jako poděkování za to od nás dostanete ručně malovaný perníček, sladké melounové srdíčko od naší kamarádky Jitky z obchůdku U světlušky.

Za příspěvek ve výši 150,- obdržíte jedno ❤️, za příspěvek 250,- ❤️❤️ srdíčka a darovanou částku 500,- odměníme hned srdíčky ❤️❤️❤️❤️

Cílem naší organizace je podporovat konkrétní lidi s handicapem v našem okolí. Často se jedná o sportovce, kterým do života nečekaně vstoupila nehoda nebo vážná nemoc. Tito lidé se při svém návratu do běžného života často potýkají se spoustou problémů, od administrativních patálií třeba na úřadech, až po absenci asistenčních služeb, bez kterých nemají šanci dostat se ven z domu, do práce, ke sportování. Každý, s kým se potkáváme, má jiné potřeby a my se snažíme pomoci tam, kde je to zrovna nejvíce potřeba. 

Organizujeme aktivity, při kterých se zdraví a lidé s handicapem potkávají společně dohromady.  Snažíme se tak oba světy přirozeně propojovat. Handicapovaným nebo vážně nemocným dáme možnost vyzkoušet si věci, ke kterým by se normálně nedostali nebo z nich měli obavu. Doufáme, že naše aktivity pomáhají lidem s handicapem zase získávat pozitivní pohled na život a učit se postarat sami o sebe v nových podmínkách. Zdraví lidé si naopak uvědomí, že není třeba se stydět nabídnout pomocnou ruku.  Pro děti se stane přirozené vnímat handicapované a nemocné okolo sebe jako běžnou součást života.

Na co použijeme konkrétně peníze z této sbírky? Vybraný obnos nám pomůže například s organizací výletů, uhrazení startovného na cyklistických závodech a soutěžích, kterých se účastníme, přispějí nám na pořízení kompenzačních pomůcek nebo dalšího sportovního náčiní.

Pokud Vás naše práce a její směřování oslovuje, přidejte se k nám, rádi vás uvidíme nebo uslyšíme. Spolu nám to půjde ještě lépe. Děkujeme za Vaše zapojení a libovolnou pomoc, ať už finanční, materiální nebo dobrovolnickou. Více informací o konkrétních možnostech spolupráce s námi najdete ZDE.

Tým Sport 4 Help

. . . . . . . . . . . . . Podpořím Sport 4 Help a jako poděkování obdržím perníček . . . . . . . . . .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..