Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Fandíme Pájovi na letošním LOUDÁNÍ!

Fandíme Pájovi na letošním LOUDÁNÍ!

Úctu vzbuzující zaklínadlo v podobě slovíčka „LOUDÁNÍ„. Každý alespoň trochu zapálený cyklista o něm alespoň už jednou v životě slyšel… ale jen málokterý se odvážil vyzkoušet ho na vlastní kůži. V řadách našich kamarádů je hned několik „statečných“, kteří měli tu čest podmínky tohoto neskutečně extrémního cyklistického podniku okusit.

Podstatou závodu je překonat, a nebojíme se spíše přímo říct dokončit, stanovenou trasu v délce několik stovek km „bez podpory“. Ve srozumitelné řeči běžných smrtelníků to znamená, že závodník se na trať vydává „s plnou polní“ a tedy, jak píší organizátoři „Cizí pomoc (rodina, kámoši apod.) je zakázaná. Pomoc jiného Loudala je povolena“ ❤️

foto: Pavel Šťastný

Letošní ročník, který právě probíhá, jede náš kamarád Pája Šťastný. A my mu fandíme na online mapě. Přejeme mu, aby si závod užil dle svých představ, přivezl si z něj krom nezapomenutelných zážitků i nová přátelství a na náročné trati se třeba dozvěděl i něco nového o sobě 🙂 Po skončení soutěže se budeme moc těšit na sepsané zážitky z celé cesty na Pavlově blogu. A než se tak stane, zatím si můžete spolu s námi přečíst zápisky z loňského ročníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..