Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Kunratické vinobraní 2021 s Kačenkou

Kunratické vinobraní 2021 s Kačenkou

Jednou z našich kamarádek, se kterou nás již několik let pojí přátelství, je Kačenka Šůlová. Kačenka je velmi statečná mladá žena, od narození se peroucí s dětskou mozkovou obrnu, která se vzepřela nepřízni osudu a přes svůj fyzický handicap se snaží všemi silami žít aktivní a plnohodnotný život. Pracuje, ve svém volnu sportuje s asistenty nebo se věnuje ručním pracem. Především hrozně ráda vyšívá. Třeba krásná přáníčka s nítěnou grafikou nebo ubrusy a různá prostírání.

A protože je Kačenka zároveň velmi společenský člověk, který se nebojí oslovit pořadatele různých trhů nebo stánkových prodejních akcí, sama si domluvila účast na Kunětickém vinobraní 2021 na celý víkend 17. – 19. září.

V pátek odpoledne tedy Šárka naložila auto se vším zbožím na prodej a holky vyrazily směr Kunratice, kde rozbily náš stánek a užívaly si života trhovců až do večerních hodin. A v sobotu a neděli si celou akci zopakovaly za pomoci dalších kamarádů. Zboží se sice moc neprodalo (přeci jen, na vinobraní návštěvníci vyrazili spíše za lahodným mokem a něčím dobrým k zakousnutí), ale Kačenka si užila společnost lidí okolo ní a už se těší na další podobné aktivity!

Kačenka svou účastí na vinobraní skvěle zahájila svou novou profesní dráhu stánkového prodejce ❤️ Moc gratulujeme k její odvaze založit si živnosťák a začít prodávat krásné vlastní výrobky!

A pokud pořádáte nějakou akci, kam by si Kačenka své výšivky mohla vzít na prodej, napiště nám nebo rovnou jí! Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..