Transparentní účet: 2601130854 / 2010

GPS Tracker na MHCM 2019

GPS Tracker na MHCM 2019

Jako štafetový kolík bude na MHCM 2019 sloužit mobilní telefon s aplikací organizátora vyvinutou pro GPS tracking jednotlivých týmů.

Každý tým obdrží přístup do aplikace vyvinuté organizátorem MHCM, která simuluje GPS tracker a neustále zaznamenává polohu cyklisty a údaje zobrazuje na webu www.cestazasnem.cz.

Polohu všech cyklistů na trati je možné neustále sledovat na webu maratonu, stránka je přizpůsobena také pro sledování na mobilním telefonu a tabletu. Údaje zaznamenané aplikací daného týmu budou sloužit k vyhodnocení průběhu maratonu daného týmu. Sleduje se projetí všech povinných průjezdních bodů, vyhnutí se zakázaným úsekům, vyhnutí se dálnicím a silnicím určeným pouze motorovým vozidlům, nepřekročení státní hranice mimo určený přejezd do Rakouska. Na základě údajů z GPS trackeru je možné tým penalizovat nebo jej při hrubém porušení pravidel s okamžitou platností se akce vyloučit.

Cyklista na trati musí mít u sebe štafetový kolík bezpodmínečně při jízdě ve dne, tedy od 6:00 do 21:00. Při jízdě v noci (obvykle od 21:00 do 6:00) nemá cyklista mobilní telefon s aplikací u sebe, ale veze jej doprovodné vozidlo jedoucí po celou noc v bezprostřední blízkosti za ním. Telefon je po celou noc připojen kabelem do sítě a napájen ze zástrčky ve voze. Tým je povinen zajistit si kabel pro připojení telefonu do napájení ve voze! Cyklista nesmí v noci při střídání nikdy vyrazit na trasu bez doprovodného vozu s GPS trackerem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..