Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Chystáme se na Galavečer Cesty za snem!

Chystáme se na Galavečer Cesty za snem!

Také se vám s blížícím Galavečerem Cesty za snem začínají opět vynořovat vzpomínky na letošní ročník handy cyklo maratonu? Obrazy, pocity a vůně, které jsme na několik týdnů až měsíců odložili k ledu, abychom si dopřáli trochu toho odpočinku a „normálního“ života, než zase skočíme do příprav další sezony? Společné setkání jedné velikánské a stále se rozrůstající rodiny nás čeká již 3. listopadu tradičně v Praze v hotelu Orea Pyramida.

Héřa s Tomášem nám na webu a sociálních sítích postupně dávkují všechna překvapení, na která se můžeme těšit. Krom toho, že se naposledy v kalendářním roce sejdeme jako týmy, uvidíme v uvedený večer rovnou dva filmy! První bude tradičně věnovaný událostem na trati. Za natočeným materiálem stojí již mnohokrát osvědčený kameraman David Brož, střih ale tentokrát bude prací jen Tomáše Pchálka a jeho týmu. Čeká nás tak pravděpodobně zbrusu nový pohled na závod. Druhým filmařským dílem bude dokument s názvem „Továrna na sny“, který poodhalí roušku vzniku organizace Cesta za snem a také složí hold současnému skvěle pracujícímu týmu okolo obou kluků.

foto: Cesta za snem

Na galavečeru se také udělují ceny. Publikum příchozích zatleská Muži a Ženě roku Cesty za snem 2017 a též absolutnímu vítězi Metrostav Handy Cyklo Maratonu 2017, tedy týmu, který celý rok nejlépe plnil myšlenku integrace handicapovaných lidí do společnosti. V loňském roce byl cenou Muž roku poctěn náš kapitán Radek, a tak letošní mužský vítěz obdrží cenu právě z jeho rukou. A jako tým jsme samozřejmě zvědaví, kdo se stane naším nástupcem :).

Nominace budoucích držitelů cen letos neznáme, a tak se dá jen odhadovat, kdo se jimi stane. Náším tipem na Ženu roku je jasně Terezka Bártová, kdo neznáte její silný příběh, podívejte se na video rozhovor s ní. Muž roku se zná, že úplně jasného favorita nemá, ale mohl by se jím určitě stát třeba Zdenda Šafi handbiker Asekolu a kapitán reprezentačního týmu českých sledge hokejistů v jedné osobě, nebo Honzík Krauskopf, který dovedl na první pohled nenápadnou Plzeň v žíle do cíle osmiček na prvním místě.

A kandidáti na nejlepší tým roku? Plzeň v žíle, která se stará o Dana, který utrpěl popáleniny po zásuhu elektrickým proudem při lezení na železniční vagon, Flexira alias AZ Pokorní, kteří se pyšní rozsáhlým týmovým duchem a rozdávají přátelství každému, s kým si jen podají ruku nebo DEBRA (dřívější Honzíkova cesta), která je neskutečně aktivní při podpoře rodin s nemocí motýlích křídel? Nebo někdo úplně jiný? Vše se dozvíme již za pár dní!

Na závěr Galavečera budeme šokování odhalením, jak se handy cyklo maraton zásadně změní do svého 6. ročníku. Kluci nám už teď prozrazují … nalaďte se na „více cyklistiky, méně logistiky“!

A to je v kostce všechno, čím vás můžeme motivovat, ať se vydáte na Gala s námi! Vezměte s sebou i své partnery, kamarády, členy rodiny. Večer je jedinečná příležitost, jak se s našimi blízkými podělit o radost, kterou v maratonu a dalších akcích okolo Cesty zažíváme. Vstupenky zakupujte online ZDE. Těšíme se na vás!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..