Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Zážitkáč 2021 s Cestou za snem

Zážitkáč 2021 s Cestou za snem

Letošní Zážitkový víkend s Cesta za snem proběhl netradičně již první zářijový víkend 3.-5. září. Sešlo se sice méně lidí, ale o to víc si všichni celou akci užili v komorním společenství lidí naladěných na stejnou vlnu – vlnu společně tráveného času a aktivit bez rozdílu handicapů ?

V již devátém ročníku Zážitkáče, poslední roky pořádaném v Poslově mlýně u Máchova jezera, se všichni příchozí opět rozdělili do menších týmů, ve kterých potom procházeli připravená stanoviště a zkoušeli mnoho tradičních i netradičních sportovních i nesportovních aktivit. Bylo úplně nepodstatné, zda jsi zdravý nebo handicapovaný, každý měl možnost vyzkoušet si, na co se cítil a co ho lákalo.

Cílem Zážitkáče je strávit s lidmi stejného smýšlení jeden obyčejný víkend bez jakýchkoliv předsudků. Všichni účastníci procházejí společně zábavným a sportovním programem, který si bere za cíl spojovat svět zdravých a handicapovaných v jeden celek. Nacházíme nové kamarády, nové uhly pohledu na svět. nic není zapovězené. Stačí se sbalit a přijet a okusit na vlastní kůži. Za rok tu budeme zase.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..