Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Zapojte se s námi do projektu Na kole dětem!

Zapojte se s námi do projektu Na kole dětem!

V roce 2010 vznikl krásný cyklistický projekt, který trvá dodnes a umožňuje, hlavně nám zdravým, podpořit ty nejzranitelnější v našem okolí, tedy děti, které trpí onkologickým onemocněním. Akci jistě mnozí z vás znají pod názvem Cyklotour Na kole dětem a letos v létě proběhne její již 13. ročník.

Akci pořádá nadační fond Pepíka Zimovčáka, kterého nejčastěji vídáme jezdit na vysokém kole. Jeho fond se cílenými aktivitami snaží rozšířit možnosti solidarity, potřebné finanční pomoci a podpory dětí v boji proti zákeřnému onemocnění. Svojí činností se zaměřuje především na sportovní aktivity a zajištění finančních prostředků na rekondiční pobyty, které usnadňují dětem a jejich rodičům překonávat traumata způsobená těžkou nemocí.

A právě takovou aktivitou je každoročně požádaná veřejná Cyklotour Na kole dětem napříč Českou republikou. Zapojit do ní se může každý a to hned několika způsoby.

  1. Pokud rádi jezdíte na kole, prostě se ve dnech 1. až 11.6. kdekoliv připojte k pelotonu a užijte si krásnou atmosféru hromadné akce, kde účastníky spojuje podpora těch, kterým do života zasáhlo vážné onemocnění
  2. Zakupte si dres nebo další sportovní oblečení Na kole dětem – výtěžek z prodeje dresů podpoří nemocné děti. Dresy mají každý rok jinou barvu, letošní je limetková se šedou. Dresy jsou kvalitní, za jejich výrobou stojí firma Eleven.
  3. Přispějte finanční částkou přímo do veřejné sbírky nadace na účet 107-484410267/0100

Letošní ročník cyklotur odstartuje 1. června v dopoledních hodinách v Praze na Staroměstském náměstí a my plánujeme na kole na startu být! Společně s pelotonem projedeme Prahou a vyvezeme se první částí etapy, kam až nám budou síly stačit. Budeme moc rádi, pokud se k nám přidáte.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..