Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Vánoční akce v centru Modrý svět

Vánoční akce v centru Modrý svět

Poslední předvánoční sobota 17.12. 2022 jako již tradičně patřila setkání příznivců squashe ve sportovním centru Modrý svět v Praze Letňanech v rámci vánočního turnaje. Hrál se squash, povídalo se a také hodovalo.

Dlouhodobě jsme partnery tohoto klubu a moc si vážíme spolupráce, která nám pomáhá šířit myšlenku fungování společného světa, zdravých i handicapovaných lidí, dále do světa. Naše Sport 4 Help dostala při turnaji možnost představit příchozím hráčům své aktivity v roce 2022.

Hráčům jsme povyprávěli, jakým aktivitám se v průběhu roku věnujeme, přinesli jsme jim ukázat fotografie ze sportovních akcí, které podnikáme společně s lidmi s handicapy a všechny jsme vyzvali, že budeme moc rádi, pokud se k nám připojí třeba na plánovaných vyjížďkách na kole v roce 2023.

Součástí turnaje byl také náš vánoční obchůdek, kde si příchozí mohli zakoupit drobnosti jako vánoční dárky, které sami vyrábíme. Díky tomu se nám podařilo získat na provoz a sportovní aktivity v roce 2023 částku v hodnotě několika stovek korun.

Všem ještě jednou moc děkujeme za zájem a zapojení!