Transparentní účet: 2601130854 / 2010

TVOŘIVÉ VELIKONOCE s přáníčky

TVOŘIVÉ VELIKONOCE s přáníčky

Pro zájemce jsme s láskou připravili i letos kreativní velikonoční sady, které zabaví nejen vaše děti, ale i vás, dospělé. Balíčky obsahují dostatek komponent a vytvoříte z nich minimálně 4 přáníčka, včetně obálek. Pracovat můžete s předvyseknutými tvary, obrázky v barvě i obrázky ve formě omalovánek, nápisy, barevnými papíry, 3D polštářky … Ke tvoření potřebujete jen vlastní lepidlo.

Letos jsme pro vás připravili 3 kategorie sad, odstupňované cenově, podle složitosti tvarů jednotlivých detailů v balíčku.

Vybírat tedy můžete z těchto variant:

STARTER sada (cena 170,-) – v sadě najdete pestrobarevné králíčky a vajíčka, obrázky na vymalování a spoustu dalšího – DĚTI BUDOU NADŠENÉ ??

STARTER sada

KLASIK sada (cena 250,-) – sada laděná do pastelově modré, růžové a tyrkysové s ilustrovanými králíčky, ptáčky, květy – STARŠÍM DĚTEM a NOVÁČKÚM SRDCE ZAPLESÁ ??

KLASIK sada

PREMIUM sada (cena 300,-) – svěží zeleno/oranžová sada, s jemnými jarními motivy, včetně věnečků, květinek, ale i nepostradatelných zajíčků – NÁROČNÍ SI BUDOU VÝSKAT ?

Výtěžek z prodeje sad použijeme ve Sport 4 Help na podporu maminek samoživitelek s dětmi s handicapem ??

Objednávejte na emailu irena@sport4help.cz, včetně preferovaného druhu doručení. Po Praze jsme schopni domluvit se na osobním předání.

 

2 Odpovědi

  1. radka mlynarova napsal:

    neumeli byste i anglický text prosim?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..